Dvadsaťtrojka

Dvadsaťtrojka je číslom, kde sa stretáva zrkadlo a tvoriaci proces. Ak hovoríme o zrkadle, hovoríme o duši, ktorá sama osebe v sebe nesie tvorenie. Ak sa k duši pridá navyše neohraničené tvorenie, dá sa hovoriť o ďalšom veľmi šťastnom čísle. Naše “druhé ja”, obraz, ktorý v sebe nosíme a ktorý reaguje na vonkajšie podnety rovnako ako na vnútorné, sa v tvorení rozvíja viac než kedykoľvek, pretože všetko je tvorenie.

Dvadsaťtrojka sa vykladá ako “Kráľovská levia hviezda”. Je to takpovediac neporaziteľné číslo. Duša, ktorá objaví svoj tvorivý potenciál a chytí sa ho so všetkou vervou, je nezastaviteľná. Ani pri vplyve iných čísel nebude dvadsaťtrojka výrazne obmedzovaná. Je to číslo karmickej odmeny, ktorú človek dostal za prekonanie obmedzení dvadsaťdvojky. Ak v predošlej fáze našiel sám seba a svoju vlastnú pravdu, môže s ňou začať neobmedzene pracovať; a to je posolstvo dvadsaťtrojky. Neobmedzené tvorenie.

Dvadsaťtrojka je veľmi silným číslom, podobne ako desiatka, devätnástka, dvadsaťjednotka… Prináša svojmu nositeľovi veľa dobrého, pomoc, ochranu iných ľudí, uznanie. Ľudia cítia silu dvadsaťtrojky, tak ako cítia silu iných čísel. Sú jednotlivci, ktorých má každý rád; preto, lebo nesú niektoré z tých šťastných vibrácii. Isteže aj pri šťastných číslach sa môže človek dostať do nepríjemných situácii; no vyjde z nich víťazne. Ak v nich priamo nezvíťazí, odnesie si veľmi prospešné ponaučenie; čo je v konečnom dôsledku víťazný výsledok.

Dvojka a trojka sa redukujú na päťku. Toto číslo je veľmi ľudské. Človek dokáže všetko alebo nič; záleží na ňom. Potenciál tohto čísla spočíva v jeho charakteristike; je len málo čísel, ktoré sa dokážu vyrovnať Levovi, a žiadne ho nedokáže poraziť. Na to by sme mali pamätať v prvom rade. Aj keď sa zdá, že všetko nie je tak, ako by sme chceli, stačí pomyslieť na to, že každá skúsenosť je dobrá. Tak vyjdeme zo všetkých situácii víťazne a zachováme si ľudskú tvár.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s