Dvadsaťsedmička

Dvadsaťsedmička sa skladá z dvojky a sedmičky; z dvoch čísel, ktoré samy osebe nesú veľmi silné náboje. Dvojka – zrkadlo – je posilnená sedmičkou – duchovnom. Sedmička ako číslo trvania je v istom zmysle tiež číslom moci; dvojka je preto obdarená schopnosťami, ktoré si predtým tvrdo vydobyla.

Dvadsaťsedmička je veľmi harmonické číslo. Duša vie, že má nárok na udržiavanie vlastných hraníc a hranie podľa vlastných pravidiel. Toto vedomie moci nad vlastným svetom sa odráža v charakteristike čísla. Dvadsaťsedmička sa vykladá ako “Žezlo” a symbolizuje presne to; ovládanie vlastného sveta tak, ako to človek chce.

Dvadsaťsedmička nie je o ľahko získaných veciach. Práve naopak, prirodzená aura moci, ktorú okolo seba daný človek šíri, dokáže vyvolať veľa oponentov voči jej vibráciám. Takže sa ľahko môže stať, že iní ľudia sa budú snažiť jednotlivca presvedčiť o tom, že by svoje plány mal radšej zvážiť. Keďže toto číslo v sebe nesie jednak zrkadlo dvojky, ktorá sa poučila z predošlého stupňa, kedy si musela hlavne stáť za svojím, tak silu sedmičky, ktorá sa nenechá ovplyvniť okolím, je veľmi dobré, ak človek dá na svoj vnútorný hlas a vykoná to, čo cíti, že má vykonať. Nič neoslabí človeka viac ako vedomie, že mal spraviť niečo veľmi dôležité preňho samého a nespravil to.

Dvojka a sedmička sa sčítavajú na deviatku. Deviatka ako číslo energie nás varuje; čokoľvek sa proti nej snažíme spraviť, nebude to fungovať. Energia si vždy nájde cestu. Ak nie v tvorivom procese, potom v ničivom. Ak budeme zadržiavať svoje nápady a plány kvôli okoliu, stratíme žezlo, ktoré sme dostali ako odmenu ukrytú v tomto čísle. Ak sa budeme držať bokom a nebudeme žiť svoj život tak, ako chceme, energia nás zrazí na kolená a tak či tak napokon svoje plány budeme musieť uskutočniť. Nedá sa bojovať proti prúdu dravej rieky, pretože tak zbytočne plytváme svojou silou; treba sa ňou nechať odniesť a vo vhodnej príležitosti ju preľstiť. Dvadsaťsedmička je napokon číslom karmickej odmeny; a odmietať odmeny nie je príliš múdre.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s