Tridsaťdvojka

Tridsaťdvojka spája číslo tri, tvorenie, s číslom dva, zrkadlom a naším druhým “ja”. Je to obrátená forma čísla 23, ktoré má status “neporaziteľného Leva”. Kdežto plynutie energie prechádzalo u dvadsaťtrojky od zrkadla k tvoreniu, u tohto čísla je to naopak a tvorenie určuje to, čo sa bude zrkadliť v nás samých. Pripomeňme si, že v čísle 3 je tvorenie neusmernené, neohraničené, spontánne, je tvorením pre samotné tvorenie. Dvojka, ak je plne vyvinutá, je nádhernou rovnou zrkadliacou plochou odrážajúcou všetky tvorivé prúdy.

Preto asi neprekvapí, že číslo 32 je chameleón. Dokáže sa pripôsobovať, alebo skôr reagovať na potreby okolia. U dvadsaťtrojky vychádzalo tvorenie z duše; u tridsaťdvojky vychádza duša z tvorenia. Tvoriaci proces je spôsobom, akým nás okolie dokáže vnímať, a dvojka zrkadlí práve spôsoby, akým nás okolie vníma. U čísla 23 podnety prichádzajú zvnútra, u čísla 32 je to naopak. Zrkadlo reaguje na tvorenie, tvorenie reaguje na potreby iných ľudí. Tridsaťdvojka sa vykladá ako “Komunikácia” a prináša schopnosť ovládať masy ľudí. Niekedy sa jej hovorí aj “vibrácia politika”.

Toto číslo je prvé z čísel, ktoré nemôžeme dostať do vienka na základe dňa narodenia, pretože žiadny mesiac v roku nemá viac ako 31 dní. Je to preto číslo, ktoré k nám prichádza prostredníctvom mena a dá sa kedykoľvek zmeniť – jednoduchou zmenou mena. Pri svojej šťastnej vibrácii tridsaťdvojka so sebou prináša varovanie, aby sme sa príliš nestratili v tom vyhovovaní ostatným. Toto číslo pri všetkej svojej premenlivosti môže stratiť svoj stred, a ak sa tak stane, prihodí sa nám to, čo nad politikmi vždy visí ako Damoklov meč; že stratíme dôveru ľudí, ktorým sme chceli vyhovieť. Je dôležité zachovať si vlastnú tvár a mať neustále na pamäti vlastné názory a presvedčenia.

Trojka a dvojka sa sčitujú na päťku, ktorá je číslom charakterizujúcim človeka. Tridsaťdvojka je veľmi ľudská; nie je len ozvenou čísla 23, ale aj čísla 14. Človek má zázračnú schopnosť vyťažiť z každej situácie, ktorá k nemu príde, to najlepšie. Záleží to ale na jeho uvedomení a schopnosti vnímať tak svet okolo seba. Lákadlá, ktoré sa k nám dostávajú, nás dokážu strhnúť s prúdom; nie je to nebezpečné, ak dokážeme plávať a nenecháme sa potopiť. A ak nás tie lákadlá potopia a my pritom stratíme sami seba, vždy sa dokážeme dostať do kontaktu s dnom rieky a tak nájsť opäť vlastnú rovnováhu a vlastný stred. To je to najlepšie, čo z danej situácie dokážeme získať. To je zároveň to najlepšie, čo nám číslo tridsaťdva ponúka.

 

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s