Tridsaťšestka

Tridsaťšestka spája tvorenie s láskou, ktorá z neho vychádza. Je to veľmi harmonické spojenie, pretože láska skutočne vychádza priamo z tvorenia; láska je tvorením a tvorenie je láskou. V predošlých stupňoch sme sa naučili, čo to znamená tvoriť a tiež, čo to znamená plne rozumieť láske. Toto je chvíľa, kedy to máme naplno prežiť.

Tridsaťšestka je číslom, ktoré má rovnakú charakteristiku ako dvadsaťsedmička. Tvorenie, ktoré je láskou, vytvára vibráciu s veľmi silným efektom. Pôsobí do okolia, pretože je verná sama sebe. Tridsaťšestky sú o čosi odľahčenejšie ako dvadsaťsedmičky. Po prekonaní predošlého čísla totiž už vedia, že tvoriť sa nedá za nikoho iného, len za seba, a že naše tvorenie nezmení nikoho iného, len nás. Pokiaľ sa drží tohto poznania, nemôže ju nič ohroziť.

V čísle tridsaťšesť si uvedomujeme, že vo všetkom, čo kedy vzniklo, sa prejavuje láska. Že láska je priamym dôsledkom tvoriaceho procesu a zároveň jeho podmienkou. Hoci sa niektoré udalosti a fakty zdajú v protiklade s týmto tvrdením, v skutočnosti to tak nie je. Tridsaťšestka by sa nemala dať zviesť ilúziou toho, že tvorenie je v istých prípadoch zvrátené, pretože jej mottom je, že všetko je tak, ako to má byť. Veci sa nikdy nedejú v protiklade s chodom sveta; vždy len v jeho prospech, nech už to na prvý pohľad vyzerá akokoľvek.

Trojka a šestka sa sčítavajú na deviatku, číslo energie. Tak ako u dvadsaťsedmičky a osemnástky, tak aj u tridsaťšestky platí pravidlo, že podstata ostáva vždy nezmenená. Prejavy môžu byť – a sú – značne odlišné, ale podstata dejov a faktov je vždy rovnaká. Energia nikdy nie je rovnaká, mení svoj prejav, ale nemení svoju podstatu. Energia je ekvivalentom tvoriaceho procesu, pretože premieňa samu seba, a je ekvivalentom lásky, pretože je hnacím motorom celého bytia. V čísle tridsaťšesť sa stretávajú všetky tieto tri mocné čísla; trojka a šestka otvorene, deviatka skryte ako ich súčet. Všetko je jedným.

Advertisement

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s