Prsty na ruke

Všimla som si zaujímavú vec. Je to haluz, ale každá možnosť pozorovania zbystruje pozornosť, tak prečo sa nevrhnúť do tréningu akýmkoľvek spôsobom… 🙂

Šúpe sa mi koža na oboch ukazovákoch, na vrcholovom článku.

Neviem, či viete, že keď sa veští z ruky, nemá sa čítač (vykladač, veštec – cudzoslovne chiromant) dívať iba na dlaň, ale tiež na celkový tvar a vzhľad ruky a k tomu patria aj prsty. Každý prst zodpovedá inému božstvu a tým pádom inej kvalite vo vašom živote.

Palec je prstom Venuše a symbolizuje silu charakteru a prispôsobivosť. (Dvíhame palec nahor vtedy, keď vyjadrujeme svoju spokojnosť so stavom vecí a otáčame ho nadol, keď sa v danej situácii cítime nesvoji.)

Ukazovák je prstom Jupitera a zodpovedá za vodcovské schopnosti a ambície. (Stále nám zakazujú ukazovať prstom, lebo sa to nepatrí; je to priame vyjadrenie toho, čo niekomu prikazujete.)

Prostredník je prstom Saturna a spájajú sa s ním zmysel pre spravodlivosť a morálku. (Zdvihnutý prostredník ako komunikačný prostriedok je úplne zrozumiteľný každému.)

Prstenník je prstom Apolóna a poukazuje na podvedomie a tvorivé schopnosti. (Všimli ste si, že prstenník sa ako jediný prst nedá úplne samostatne vystrieť?)

Malíček je prstom Merkúra a charakterizuje našu schopnosť komunikácie a sebavyjadrenia. (Malíček je na vonkajšej strane ruky, na oboch stranách sa preto priamo stretáva s naším okolitým svetom.)

Tak ako každý prst majú aj ich články svoj význam. Ten najspodnejší predstavuje materialistické sklony každej vlastnosti, stredný určuje praktické schopnosti každej vlastnosti a najvrchnejší zasa hovorí o mentálnych schopnostiach každej vlastnosti. (U palca spodný článok predstavuje logické schopnosti a vrchný silu vôle.)

Stav vašich prstov preto môže o mnohom vypovedať – o stave nechtov už ani nehovoriac (najmä v stresových stavoch). Prípadová štúdia mojich prstov hovorí, že moja vodcovská inteligencia je týmto pádom momentálne v stave zvliekania kože. Už len dúfať, že porastie dostatočne rýchlo. 🙂

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s