Nepozornosť? Syndróm preťaženia a teroru

Na Internete sa môžete dostať k rôznym desivým veciam.

Jedna z najdesivejších je petícia za zrušenie látky, ktorá sa volá dihydrogén monooxid, DHMO. Je to zlúčenina, ktorá je bezfarebná, bez chuti a zápachu a zabíja ročne tisícky ľudí. Najčastejšou príčinou je jej vdýchnutie, ale sú aj iné spôsoby, ako môže vážne ublížiť; napríklad jej tuhá forma poškodzuje tkanivá. Symptómy požitia DHMO sú nadmerné potenie a močenie, ale aj nafúknutosť, nevoľnosť, zvracanie a nerovnováha elektrolytov v tele. Pre tých, ktorí sa na nej stali závislými, znamená nedostatok DHMO istú smrť.

DHMO je hlavnou zložkou kyslých dažďov, prispieva k skleníkovému efektu, môže spôsobiť vážne popáleniny, prispieva k erózii v prírode, urýchľuje koróziu, môže spôsobiť skraty elektrického vedenia a zníženie funkčnosti bŕzd v automobiloch a našla sa vo veľkých tumoroch pacientov s konečnými štádiami rakoviny!

Kontaminácia DHMO nadobúda globálne rozmery. Táto látka sa našla vo všetkých riekach, potokoch, jazerách, v atmosfére, v pôde, dokonca v moriach a v Antarktickom ľade! Spôsobuje obrovské škody na majetku. Napriek tomuto ohrozeniu je DHMO často používaná ako priemyselné rozpúšťadlo a chladiaca kvapalina, v jadrových elektrárňach, pri výrobe polystyrénu, ako hasiaca látka, pri krutom výskume na zvieratách, pri aplikácii pesticídov (ostáva na produktoch dokonca aj po umytí) a tiež ako prídavná látka v mnohých potravinách. Spoločnosti používajúce DHMO ju vypúšťajú priamo do riek a oceánov bez akejkoľvek úpravy a nikto im v tom nemôže zabrániť, pretože je to stále legálne! Táto látka má extrémne dopady na životné prostredie a tieto dopady už nie je možné ignorovať!

DHMO je vo veľkom nielen používaná, ale aj skladovaná. Vojenské objekty jej dostávajú obrovské množstvá z podzemných rozvodných sietí. Je distribuovaná veľkej väčšine ľudí, ale nikto nie je v bezpečí, pretože tí ostatní sa k nej tak či tak dostanú z iných ako oficiálnych zdrojov. V súčasnosti je nemožné vyhnúť sa čo i len minimálnemu kontaktu s DMHO!

Táto nebezpečná chemikália jednoducho musí byť kontrolovaná! Zastavme spoločne kontamináciu prostredia DHMO!

To, o čom neviete, môže ublížiť vám a všetkým ostatným po celom svete!

 

P.S.: Ruku na srdce… koľkí by ste toto NEPODPÍSALI?

2 thoughts on “Nepozornosť? Syndróm preťaženia a teroru

  1. no ja by som to nielen ze nepodpisala, ale uz asi v polovici som prestala citat a klikla si na dalsie odkazy k tejto teme (v komente od suny) tam uz mi padol do oci hlavne ten zaver, kedze ostatna cast textu bola rovnaka 🙂

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s