Vedieť tak moja hlava, čo má chcieť… :)

Dnes ráno sa dostavilo moje najobľúbenejšie ženské “ročné” (lebo nie je ročné, ale mesačné) obdobie. Bolo to dobre odsledovateľné, pretože predošlé dva či tri dni som kombinovala asi všetky chute a nevedela som sa dožr… dojesť. 🙂 Moje poznámky boli ostrovtipnejšie ako inokedy a moje myslenie racionálnejšie ako inokedy. Ešte aj ten dážď a odmäk, no jednoducho všetky smerovky ukazovali k jednému cieľu. (Niežeby moje hormonálne zmeny prudko záviseli od počasia, ale hodí sa to k téme, pretože lebo. 🙂 )

Vyhľadala som si, v akom znamení sa dnes nachádza Mesiac a diagnóza je nasledovná; zo včerajších Rýb prešiel dnes do Barana. Ryby sú znamenie vodné, Baran ohnivé. Holt, v minulých dňoch veľa zrážok, dnes topenie. Hormonálne povedané, to, čo sa nazbieralo v predošlých dňoch, sa dnes “pustilo”, pretože Baran je zároveň prvým znamením zverokruhu a tým pádom je spúšťačom všetkého nového. Aj keď to je stále dookola opakované to isté; ešte aj vtedy je spúšťačom. Lebo Barany sú všade ako prvé. 🙂

Slnko sa okrem toho stále moce v znamení Vodnára, a hoci Vodnár sa zdá byť vodným znamením, v skutočnosti ním nie je, lebo Vodnári sú tradične odlišní od ostatných. Tak prečo by tentokrát hormonálne prehánky či búrky nemohli prísť v ohnivom znamení, keď väčšinou chodia vo vodnom? Veď sa oneskorili iba o jeden deň. Čo je to z pohľadu vodnárskej večnosti?

Ale o inom som pôvodne chcela. Totiž, čo chcelo moje telo, dalo mi jasne najavo. Viacerými spôsobmi, ktoré už poznám a viem identifikovať a podľa toho sa neomylne zariadiť. Telo jednoducho funguje ako dobre nastavené hodinky.

Vedieť tak moja hlava, čo má chcieť. 🙂

2 thoughts on “Vedieť tak moja hlava, čo má chcieť… :)

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s