Dvadsať mesiacov po konci sveta

Tak sa mi znovu stratili prázdniny, či skôr dovolenka. Počasie zodpovedá nálade; je chladné, odmerané a pochmúrne, trvajúc tak na tom, že žiadny oddych to vlastne nebol. Nebol; o tom o chvíľu. Ale aspoň to počasie by mohlo poskytnúť o čosi lepšiu motiváciu ďalšieho nového začiatku.

Počas posledných dvoch mesiacov som žila na pokraji odhodlania ešte chvíľu to vydržať, kým bude dobre a budem si môcť oddýchnuť; na dovolenku som odchádzala o čosi neskôr a prichádzala späť do práce o čosi skôr ako väčšina učiteľov, pretože projekty a školenia. Mimochodom, školenia; aj na konci júla bolo jedno. V čase, kedy som chcela písať rekapituláciu devätnásteho mesiaca, ale z dôvodu energetickej deprivácie som sa na to vykašľala. Devätnásty mesiac bol jednoducho nad moje sily; slnečné svetlo bolo prisilné (vzhľadom na príslušnú tarotovú kartu, samozrejme. To počasie nebolo až také celkom slnečne rozhodnuté a skôr elektricky vyrovnávalo pnutia medzi zemou a oblakmi; viete, tie blesky sprevádzajúce mohutné búrky počas celého leta).

Tento dvadsiaty mesiac je oddychový. Neviem, nakoľko regeneračné procesy naozaj prebehli, ale cítim sa lepšie ako by som sa mohla, tak je to asi v rámci očakávaných výsledkov. 🙂 Mám iba trochu pochybnosti o stave svojich biobatérií a či po krátkom čase nevypovedia poslušnosť celkom, ale zatiaľ držia. To nateraz stačí; akútne stavy sa zásadne riešia až potom, ako sa vyskytnú. Chronické sa, pochopiteľne, musia riešiť priebežne.

Tento rok by to mohlo byť celkom pokojné. Až na to, že to pravdepodobne bude celkom zaujímavo šialené. Každopádne, Súd prebehol… uvidíme, čo ďalej prinesie Vesmír.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s